BOLT HEX HEAD 10.9 ZINC M/FINE M18-1.50 X 100MM BOLT ONLY
BOLT HEX HEAD 10.9 ZINC M/FINE M18-1.50 X 100MM BOLT ONLY
| Diameter | 18mm |
| Diameter in mm | 18mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 100mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Spec 1 | AS1110.1 / Class 10.9 |
| Thread | M18 |
| Thread pitch | 1.5mm |
| Thread type | Metric Fine |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX10ZMF181500100BO
SKU: BH10ZFM180100
Product Code: BHX10ZMF181500100BO
SKU: BH10ZFM180100
All Stores Availability:
27 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$56,027.73 Per 100
Ex Tax: $50,934.30
Box Quantity: 20Ex Tax: $50,934.30
Qty:
- OR -



