BOLT HEX HEAD 10.9 PLN M12-1.75 X 290MM BOLT ONLY 19MM A/F
BOLT HEX HEAD 10.9 PLN M12-1.75 X 290MM BOLT ONLY 19MM A/F
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 290mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Spec 1 | AS1110.1 / Class 10.9 |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX10PM12029019AFBO
SKU: BHX10PM12029019AFBO
Product Code: BHX10PM12029019AFBO
SKU: BHX10PM12029019AFBO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$71,465.80 Per 100
Ex Tax: $64,968.91
Box Quantity: 10Ex Tax: $64,968.91
Qty:
- OR -



