BOLT HEX HEAD G2 ZINC BSW 3/8'' X 2-1/4 BOLT & NUT
BOLT HEX HEAD G2 ZINC BSW 3/8'' X 2-1/4 BOLT & NUT
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2-1/4" |
| Material | Grade 2 |
| Quick find or apn | Hbc206021Zn |
| Spec 1 | As2451 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | BSW |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHXG2ZW100225BN
SKU: KBHMSZW0370225
Product Code: BHXG2ZW100225BN
SKU: KBHMSZW0370225
All Stores Availability:
125 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,407.33 Per 100
Ex Tax: $1,279.39
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,279.39
Qty:
- OR -



