BOLT HEX HEAD NYLON M12-1.25 X 90MM BOLT ONLY
BOLT HEX HEAD NYLON M12-1.25 X 90MM BOLT ONLY
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Head | Hex |
| Length | 90mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | 931-12-90 |
| Spec 1 | Din 931 / Nylon |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | 1.25mm |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHXNYM120090BO
SKU: BH66PCM120090
Product Code: BHXNYM120090BO
SKU: BH66PCM120090
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$8,353.09 Per 100
Ex Tax: $7,593.72
Box Quantity: 20Ex Tax: $7,593.72
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 20



