SET SCREW HEX HEAD 10.9 ZINC M24-3.00 X 45MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 10.9 ZINC M24-3.00 X 45MM SCREW ONLY
| Diameter | 24mm |
| Diameter in mm | 24mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 45mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Thread | M24 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX10ZM240045SO
SKU: BS10ZCM240045
Product Code: SHX10ZM240045SO
SKU: BS10ZCM240045
All Stores Availability:
5 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$15,887.99 Per 100
Ex Tax: $14,443.63
Box Quantity: 5Ex Tax: $14,443.63
Qty:
- OR -



.jpg)