SET SCREW HEX HEAD 4.6 GAL M 6-1.00 X 45MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 4.6 GAL M 6-1.00 X 45MM SCREW ONLY
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 45mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Spec 1 | As1111.2 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX46GM060045SO
SKU: FSBS46ZCM060045
Product Code: SHX46GM060045SO
SKU: FSBS46ZCM060045
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$542.73 Per 100
Ex Tax: $493.39
Box Quantity: 250Ex Tax: $493.39
Qty:
- OR -



