SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M20-2.50 X 190MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 GAL M20-2.50 X 190MM SCREW ONLY
| Diameter | 20mm |
| Diameter in mm | 20mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 190mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1110.2 / Class 8.8 |
| Thread | M20 |
| Thread pitch | 2.5mm |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88GM200190SO
SKU: BS88GCM200190
Product Code: SHX88GM200190SO
SKU: BS88GCM200190
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$23,775.17 Per 100
Ex Tax: $21,613.79
Box Quantity: 10Ex Tax: $21,613.79
Qty:
- OR -



