SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M12-1.75 X 110MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M12-1.75 X 110MM SCREW ONLY
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 110mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88PM120110SO
SKU: SHX88PM120110SO
Product Code: SHX88PM120110SO
SKU: SHX88PM120110SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$14,709.50 Per 100
Ex Tax: $13,372.27
Box Quantity: 25Ex Tax: $13,372.27
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



.jpg)