SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M20-2.50 X 90MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 PLN M20-2.50 X 90MM SCREW ONLY
| Diameter | 20mm |
| Diameter in mm | 20mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 90mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M20 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88PM200090SO
SKU: M933200090
Product Code: SHX88PM200090SO
SKU: M933200090
All Stores Availability:
169 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$15,928.66 Per 100
Ex Tax: $14,480.60
Box Quantity: 25Ex Tax: $14,480.60
Qty:
- OR -



.jpg)