SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M10-1.50 X 150MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M10-1.50 X 150MM SCREW ONLY
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 150mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM100150SO
SKU: 470120
Product Code: SHX88ZM100150SO
SKU: 470120
All Stores Availability:
452 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$18,157.72 Per 100
Ex Tax: $16,507.02
Box Quantity: 50Ex Tax: $16,507.02
Qty:
- OR -



.jpg)