SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M18-2.50 X 50MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M18-2.50 X 50MM SCREW ONLY
| Diameter | 18mm |
| Diameter in mm | 18mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 50mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M18 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM180050SO
SKU: SHX88ZM180050SO
Product Code: SHX88ZM180050SO
SKU: SHX88ZM180050SO
All Stores Availability:
9 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$12,308.82 Per 100
Ex Tax: $11,189.84
Box Quantity: 25Ex Tax: $11,189.84
Qty:
- OR -



.jpg)