SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M 6-1.00 X 65MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD 8.8 ZINC M 6-1.00 X 65MM SCREW ONLY
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 65mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHX88ZM060065SO
SKU: SHX88ZM060065SO
Product Code: SHX88ZM060065SO
SKU: SHX88ZM060065SO
All Stores Availability:
223 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,384.91 Per 100
Ex Tax: $3,077.19
Box Quantity: 75Ex Tax: $3,077.19
Qty:
- OR -



.jpg)