SET SCREW HEX HEAD G5 ZINC UNF 3/8'' X 1-1/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G5 ZINC UNF 3/8'' X 1-1/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1-1/4" |
| Material | Grade 5 |
| Quick find or apn | Suf506011Z |
| Spec 1 | As2465 / Grade 5 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG5ZF100125SO
SKU: 847182
Product Code: SHXG5ZF100125SO
SKU: 847182
All Stores Availability:
1023 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,185.04 Per 100
Ex Tax: $1,077.31
Box Quantity: 200Ex Tax: $1,077.31
Qty:
- OR -



.jpg)