SET SCREW HEX HEAD G5 ZINC UNF 3/8'' X 7/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G5 ZINC UNF 3/8'' X 7/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 7/8" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG5ZF100088SO
SKU: SHXG5ZF100088SO
Product Code: SHXG5ZF100088SO
SKU: SHXG5ZF100088SO
All Stores Availability:
198 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$875.96 Per 100
Ex Tax: $796.33
Box Quantity: 200Ex Tax: $796.33
Qty:
- OR -



.jpg)