SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1/2'' X 1-3/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 PLN UNF 1/2'' X 1-3/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 1-3/4" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8PF120175SO
SKU: SHXG8PF120175SO
Product Code: SHXG8PF120175SO
SKU: SHXG8PF120175SO
All Stores Availability:
85 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,154.99 Per 100
Ex Tax: $1,959.08
Box Quantity: 75Ex Tax: $1,959.08
Qty:
- OR -



.jpg)