SET SCREW HEX HEAD NYLON M 6-1.00 X 25MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 6-1.00 X 25MM SCREW ONLY
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Head | Hex |
| Length | 25mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933625A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM060025SO
SKU: BS66PCM060025
Product Code: SHXNYM060025SO
SKU: BS66PCM060025
All Stores Availability:
162 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,616.42 Per 100
Ex Tax: $2,378.56
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,378.56
Qty:
- OR -



