SOCKET SCREW BUTTON HEAD ZINC M12-1.75 X 40MM
SOCKET SCREW BUTTON HEAD ZINC M12-1.75 X 40MM
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Button |
| Length | 40mm |
| Material | Alloy 12.9 |
| Quick find or apn | Bm12/40Z |
| Spec 1 | Iso7380 / Alloy 012.9 |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SBHZM120040
SKU: 879200
Product Code: SBHZM120040
SKU: 879200
All Stores Availability:
2439 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,167.20 Per 100
Ex Tax: $2,879.27
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,879.27
Qty:
- OR -



