SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 5/8 X 2 INCH
SOCKET SET SCREW CUP POINT ALLOY PLN UNC 5/8 X 2 INCH
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Grub |
| Length | 2" |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Cup Point |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SSCPC160200
SKU: 101629
Product Code: SSCPC160200
SKU: 101629
All Stores Availability:
47 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$9,375.67 Per 100
Ex Tax: $8,523.34
Box Quantity: 50Ex Tax: $8,523.34
Qty:
- OR -



