BOLT CUP HD 4.6 ZINC M10 X 100MM B/N
BOLT CUP HD 4.6 ZINC M10 X 100MM B/N
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Cup |
| Length | 100mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Quick find or apn | Cmc610100Zn |
| Spec 1 | As1390 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M10 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BCH46ZM100100BN
SKU: 626156
Product Code: BCH46ZM100100BN
SKU: 626156
All Stores Availability:
723 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,653.78 Per 100
Ex Tax: $1,503.44
Box Quantity: 50Ex Tax: $1,503.44
Qty:
- OR -



