BOLT CUP HD 8.8 GAL M16 X 80MM B/N
BOLT CUP HD 8.8 GAL M16 X 80MM B/N
| Diameter | 16mm |
| Diameter in mm | 16mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Cup |
| Length | 80mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1390 / Class 8.8 |
| Thread | M16 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BCH88GM160080BN
SKU: KBC88GCM160080
Product Code: BCH88GM160080BN
SKU: KBC88GCM160080
All Stores Availability:
34 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$10,225.05 Per 100
Ex Tax: $9,295.50
Box Quantity: 50Ex Tax: $9,295.50
Qty:
- OR -



