BOLT CUP HD G2 ZINC BSW 5/16 X 4 B/N
BOLT CUP HD G2 ZINC BSW 5/16 X 4 B/N
| Diameter | 5/16" |
| Diameter in mm | 7.94mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Cup |
| Length | 4" |
| Material | Grade 2 |
| Quick find or apn | Cbc205040Zn |
| Spec 1 | As2451 |
| Thread | 5/16" |
| Thread type | BSW |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BCHG2ZW080400BN
SKU: BCHWZ084001
Product Code: BCHG2ZW080400BN
SKU: BCHWZ084001
All Stores Availability:
663 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,922.23 Per 100
Ex Tax: $1,747.48
Box Quantity: 200Ex Tax: $1,747.48
Qty:
- OR -



