BOLT HEX HD 4.6 GAL M27 X 170MM B/N
BOLT HEX HD 4.6 GAL M27 X 170MM B/N
| Diameter | 27mm |
| Diameter in mm | 27mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 170mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Quick find or apn | Hmc627170Gn |
| Spec 1 | As1111.1 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M27 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX46GM270170BN
SKU: KBH46GCM270170
Product Code: BHX46GM270170BN
SKU: KBH46GCM270170
All Stores Availability:
29 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$52,480.38 Per 100
Ex Tax: $47,709.44
Box Quantity: 10Ex Tax: $47,709.44
Qty:
- OR -



