BOLT HEX HD 4.6 GAL M30 X 220MM B/N
BOLT HEX HD 4.6 GAL M30 X 220MM B/N
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 220mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Quick find or apn | Hmc630220Gn |
| Spec 1 | As1111.1 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M30 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX46GM300220BN
SKU: KBH46GCM300220
Product Code: BHX46GM300220BN
SKU: KBH46GCM300220
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$60,601.97 Per 100
Ex Tax: $55,092.70
Box Quantity: 10Ex Tax: $55,092.70
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 10



