BOLT HEX HD 4.6 GAL M30 X 240MM B/N
BOLT HEX HD 4.6 GAL M30 X 240MM B/N
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 240mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Quick find or apn | Hmc630240Gn |
| Spec 1 | As1111.1 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M30 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX46GM300240BN
SKU: 625744
Product Code: BHX46GM300240BN
SKU: 625744
All Stores Availability:
17 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$62,300.74 Per 100
Ex Tax: $56,637.04
Box Quantity: 5Ex Tax: $56,637.04
Qty:
- OR -



