BOLT HEX HD 4.6 PLN M12 X 220MM B/N
BOLT HEX HD 4.6 PLN M12 X 220MM B/N
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 220mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Quick find or apn | Hmc612220Bn |
| Spec 1 | As1111.1 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M12 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX46PM120220BN
SKU: KBH46PCM120220
Product Code: BHX46PM120220BN
SKU: KBH46PCM120220
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$8,732.13 Per 100
Ex Tax: $7,938.30
Box Quantity: 50Ex Tax: $7,938.30
Qty:
- OR -



