BOLT HEX HD 4.6 PLN M12 X 35MM B/N
BOLT HEX HD 4.6 PLN M12 X 35MM B/N
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 35mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Quick find or apn | Hmc612035Bn |
| Spec 1 | As1111.1 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M12 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX46PM120035BN
SKU: B46MP120351
Product Code: BHX46PM120035BN
SKU: B46MP120351
All Stores Availability:
228 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,234.01 Per 100
Ex Tax: $1,121.83
Box Quantity: 200Ex Tax: $1,121.83
Qty:
- OR -



