BOLT HEX HD 4.6 PLN M20 X 90MM B/N
BOLT HEX HD 4.6 PLN M20 X 90MM B/N
| Diameter | 20mm |
| Diameter in mm | 20mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 90mm |
| Material | Grade 4.6 |
| Quick find or apn | Hmc620090Bn |
| Spec 1 | As1111.1 / Class 4.6 Uts |
| Thread | M20 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX46PM200090BN
SKU: B46MP200901
Product Code: BHX46PM200090BN
SKU: B46MP200901
All Stores Availability:
30 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$9,670.60 Per 100
Ex Tax: $8,791.45
Box Quantity: 30Ex Tax: $8,791.45
Qty:
- OR -



