BOLT HEX HEAD 10.9 PLN M10-1.50 X 130MM BOLT ONLY
BOLT HEX HEAD 10.9 PLN M10-1.50 X 130MM BOLT ONLY
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 130mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Spec 1 | AS1110.1 / Class 10.9 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX10PM100130BO
SKU: 882104
Product Code: BHX10PM100130BO
SKU: 882104
All Stores Availability:
70 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$7,292.21 Per 100
Ex Tax: $6,629.28
Box Quantity: 50Ex Tax: $6,629.28
Qty:
- OR -



