BOLT HEX HEAD 10.9 PLN M24-3.00 X 280MM BOLT ONLY
BOLT HEX HEAD 10.9 PLN M24-3.00 X 280MM BOLT ONLY
| Diameter | 24mm |
| Diameter in mm | 24mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 280mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Spec 1 | AS1110.1 / Class 10.9 |
| Thread | M24 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX10PM240280BO
SKU: 882294
Product Code: BHX10PM240280BO
SKU: 882294
All Stores Availability:
11 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$109,737.42 Per 100
Ex Tax: $99,761.29
Box Quantity: 5Ex Tax: $99,761.29
Qty:
- OR -



