BOLT HEX HEAD 10.9 PLN M27-3.00 X 170MM BOLT ONLY
BOLT HEX HEAD 10.9 PLN M27-3.00 X 170MM BOLT ONLY
| Diameter | 27mm |
| Diameter in mm | 27mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 170mm |
| Material | Grade 10.9 |
| Spec 1 | AS1110.1 / Class 10.9 |
| Thread | M27 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX10PM270170BO
SKU: BH10PCM270170
Product Code: BHX10PM270170BO
SKU: BH10PCM270170
All Stores Availability:
2 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$177,597.65 Per 100
Ex Tax: $161,452.41
Box Quantity: 5Ex Tax: $161,452.41
Qty:
- OR -



