BOLT HEX HEAD 8.8 PLN M5-0.80 X 50MM BOLT ONLY
BOLT HEX HEAD 8.8 PLN M5-0.80 X 50MM BOLT ONLY
| Diameter | 5mm |
| Diameter in mm | 5mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 50mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Spec 1 | As1110.1 / Class 8.8 |
| Thread | M5 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHX88PM050050BO
SKU: 880428
Product Code: BHX88PM050050BO
SKU: 880428
All Stores Availability:
998 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$487.29 Per 100
Ex Tax: $442.99
Box Quantity: 100Ex Tax: $442.99
Qty:
- OR -



