BOLT HEX HEAD G5 PLN UNF 3/8'' X 6'' BOLT ONLY
BOLT HEX HEAD G5 PLN UNF 3/8'' X 6'' BOLT ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Length | 6" |
| Material | Grade 5 |
| Quick find or apn | Huf506060B |
| Spec 1 | As2465 / Grade 5 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHXG5PF100600BO
SKU: 846194
Product Code: BHXG5PF100600BO
SKU: 846194
All Stores Availability:
743 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,914.86 Per 100
Ex Tax: $1,740.78
Box Quantity: 50Ex Tax: $1,740.78
Qty:
- OR -



