BOLT HEX HEAD G5 ZINC UNC 3/8'' X 1-1/4'' BOLT & NUT
BOLT HEX HEAD G5 ZINC UNC 3/8'' X 1-1/4'' BOLT & NUT
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1-1/4" |
| Material | Grade 5 |
| Spec 1 | As2465 / Grade 5 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHXG5ZC100125BN
SKU: B50CZ101251
Product Code: BHXG5ZC100125BN
SKU: B50CZ101251
All Stores Availability:
50 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$538.69 Per 100
Ex Tax: $489.72
Box Quantity: 200Ex Tax: $489.72
Qty:
- OR -



