BOLT HEX HEAD G5 ZINC UNC 3/8'' X 2-1/4'' BOLT ONLY
BOLT HEX HEAD G5 ZINC UNC 3/8'' X 2-1/4'' BOLT ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2-1/4" |
| Material | Grade 5 |
| Spec 1 | As2465 / Grade 5 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BHXG5ZC100225BO
SKU: 847148
Product Code: BHXG5ZC100225BO
SKU: 847148
All Stores Availability:
213 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,003.99 Per 100
Ex Tax: $912.72
Box Quantity: 100Ex Tax: $912.72
Qty:
- OR -



