BOLT STRUCTURAL HEX HD 8.8 GAL M30 X 90MM ASSY
BOLT STRUCTURAL HEX HD 8.8 GAL M30 X 90MM ASSY
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 90mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Quick find or apn | S3090 |
| Spec 1 | As1252:1983 / Class 8.8 |
| Thread | M30 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BST88GM300090BA
SKU: 952725
Product Code: BST88GM300090BA
SKU: 952725
All Stores Availability:
88 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$27,933.31 Per 100
Ex Tax: $25,393.92
Box Quantity: 15Ex Tax: $25,393.92
Qty:
- OR -



