BOLT STRUCTURAL HEX HD K0 8.8 GAL M30 X 200MM ASSY
BOLT STRUCTURAL HEX HD K0 8.8 GAL M30 X 200MM ASSY
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 200mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Quick find or apn | K030200 |
| Spec 1 | As1252:2016 K0 / Class 8.8 |
| Thread | M30 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BSTK0GM300200BA
SKU: K08MG302001
Product Code: BSTK0GM300200BA
SKU: K08MG302001
All Stores Availability:
20 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$82,719.58 Per 100
Ex Tax: $75,199.62
Box Quantity: 8Ex Tax: $75,199.62
Qty:
- OR -


