BOLT STRUCTURAL HEX HD K0 8.8 GAL M30 X 300MM ASSY
BOLT STRUCTURAL HEX HD K0 8.8 GAL M30 X 300MM ASSY
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 300mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Quick find or apn | K030300 |
| Spec 1 | As1252:2016 K0 / Class 8.8 |
| Thread | M30 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BSTK0GM300300BA
SKU: KBHK0GCM300300
Product Code: BSTK0GM300300BA
SKU: KBHK0GCM300300
All Stores Availability:
14 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$113,559.92 Per 100
Ex Tax: $103,236.29
Box Quantity: 5Ex Tax: $103,236.29
Qty:
- OR -


