BOLT STRUCTURAL HEX HD K0 8.8 GAL M30 X 600MM ASSY
BOLT STRUCTURAL HEX HD K0 8.8 GAL M30 X 600MM ASSY
| Diameter | 30mm |
| Diameter in mm | 30mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Hex |
| Length | 600mm |
| Material | Grade 8.8 |
| Quick find or apn | K030600 |
| Spec 1 | As1252:2016 K0 / Class 8.8 |
| Thread | M30 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: BSTK0GM300600BA
SKU: KBHK0GCM300600
Product Code: BSTK0GM300600BA
SKU: KBHK0GCM300600
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$256,105.20 Per 100
Ex Tax: $232,822.91
Box Quantity: 1Ex Tax: $232,822.91
Qty:
- OR -


