HOBSON UNC STUD BOLT HDG ASTM A193 / GRADE B7 UNC 7/8X350MM
View all HOBSON ENGINERRING products
HOBSON UNC STUD BOLT HDG ASTM A193 / GRADE B7 UNC 7/8X350MM
| Diameter | 7/8" |
| Diameter in mm | 22.23mm |
| Finish | Galvanised |
| Head | Stud |
| Length | 350mm |
| Material | Grade B7 |
| Spec 1 | Astm A193 / Grade B7 |
| Thread | 7/8" |
| Thread type | UNC |
| Type | Petrochemical |
Brand: HOBSON ENGINERRING
Product Code: HOBSSPB7GC0870350
SKU: SPB7GC0870350
Product Code: HOBSSPB7GC0870350
SKU: SPB7GC0870350
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$57,752.67 Per 100
Ex Tax: $52,502.43
Box Quantity: 4Ex Tax: $52,502.43
Qty:
- OR -



