MTS SCREW CSK PHIL ZINC BSW 3/8 X 2-1/2
MTS SCREW CSK PHIL ZINC BSW 3/8 X 2-1/2
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Drive | Phillips |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Countersunk |
| Length | 2-1/2" |
| Material | |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | BSW |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: MTCKZW100250
SKU: MPHCSK38212
Product Code: MTCKZW100250
SKU: MPHCSK38212
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$5,374.48 Per 100
Ex Tax: $4,885.89
Box Quantity: 100Ex Tax: $4,885.89
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



