MTS SCREW CSK SLOT NYLON M3 X 10MM
MTS SCREW CSK SLOT NYLON M3 X 10MM
| Diameter | 3mm |
| Drive | Slot |
| Head | Cheese |
| Length | 10mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B963310A |
| Spec 1 | Din 963 / Nylon |
| Thread | M3 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: MTCKNYSLM030010
SKU: MS66CSM030010
Product Code: MTCKNYSLM030010
SKU: MS66CSM030010
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$1,415.40 Per 100
Ex Tax: $1,286.73
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,286.73
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100


