MTS SCREW CSK SLOT NYLON M3 X 25MM
MTS SCREW CSK SLOT NYLON M3 X 25MM
| Diameter | 3mm |
| Drive | Slot |
| Head | Cheese |
| Length | 25mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B963325A |
| Spec 1 | Din 963 / Nylon |
| Thread | M3 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: MTCKNYSLM030025
SKU: MS66CSM030025
Product Code: MTCKNYSLM030025
SKU: MS66CSM030025
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$1,582.05 Per 100
Ex Tax: $1,438.23
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,438.23
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



