MTS SCREW CSK SLOT NYLON M6 X 25MM
MTS SCREW CSK SLOT NYLON M6 X 25MM
| Diameter | 6mm |
| Drive | Slot |
| Head | Cheese |
| Length | 25mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B963625A |
| Spec 1 | Din 963 / Nylon |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: MTCKNYSLM060025
SKU: MS66CSM060025
Product Code: MTCKNYSLM060025
SKU: MS66CSM060025
All Stores Availability:
318 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,497.48 Per 100
Ex Tax: $2,270.44
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,270.44
Qty:
- OR -



