MTS SCREW PAN PHIL SS 304 M 4 X 50MM
MTS SCREW PAN PHIL SS 304 M 4 X 50MM
| Diameter | 4mm |
| Diameter in mm | 4mm |
| Drive | Phillips |
| Head | Pan |
| Length | 50mm |
| Material | SS304 |
| Spec 1 | Din7985(H) / A2 |
| Thread | M4 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: MTPAS4M040050
SKU: 676136
Product Code: MTPAS4M040050
SKU: 676136
All Stores Availability:
768 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$767.59 Per 100
Ex Tax: $697.81
Box Quantity: 100Ex Tax: $697.81
Qty:
- OR -



