MTS SCREW PAN PHIL SS 316 BSW 3/16 X 2-1/2
MTS SCREW PAN PHIL SS 316 BSW 3/16 X 2-1/2
| Diameter | 3/16" |
| Diameter in mm | 4.76mm |
| Drive | Phillips |
| Head | Pan |
| Length | 2-1/2" |
| Material | SS316 |
| Spec 1 | Bs450 / A4 |
| Thread | 3/16" |
| Thread type | BSW |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: MTPAS6W050250
SKU: MS16PPW0180250
Product Code: MTPAS6W050250
SKU: MS16PPW0180250
All Stores Availability:
343 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,478.79 Per 100
Ex Tax: $3,162.54
Box Quantity: 100Ex Tax: $3,162.54
Qty:
- OR -



