PETROCHEMICAL NUT HEX GR2H ASTM A194 PLN UN8 3-1/2
PETROCHEMICAL NUT HEX GR2H ASTM A194 PLN UN8 3-1/2
| Diameter | 3-1/2" |
| Diameter in mm | 88.90mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Hex |
| Material | Grade 2H |
| Spec 1 | Astm A194 / Grade 2H |
| Thread | 3-1/2" |
| Thread type | UN8 |
| Type | Petrochemical |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: PET-NHX2HPU8088
SKU: NP2HPU350
Product Code: PET-NHX2HPU8088
SKU: NP2HPU350
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$360,586.96 Per 100
Ex Tax: $327,806.33
Box Quantity: 1Ex Tax: $327,806.33
Qty:
- OR -



