POWERCOIL BSC 1/4 - 26 THREAD REPAIR KIT
POWERCOIL BSC 1/4 - 26 THREAD REPAIR KIT
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Hole size | 6.6mm |
| Length | 0.38" |
| Material | SS304 |
| Thread | 1/4" |
| Thread pitch | 26tpi |
| Thread type | BSC |
| Type | Wire Thread |
Brand: POWERCOIL
Product Code: POWC3560-1/4K
SKU: 3560-1/4K
Product Code: POWC3560-1/4K
SKU: 3560-1/4K
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$267.89 Each
Ex Tax: $243.54
Box Quantity: 1Ex Tax: $243.54
Qty:
- OR -



