POWERCOIL BSF 1 X 10 - 1.0D 3PACK INSERT
POWERCOIL BSF 1 X 10 - 1.0D 3PACK INSERT
| Diameter | 1" |
| Diameter in mm | 25.40mm |
| Length | 1.00" |
| Material | SS304 |
| Thread | 1" |
| Thread pitch | 10tpi |
| Thread type | BSF |
| Type | Wire Thread |
Brand: POWERCOIL
Product Code: POWC3530-1X1.0DP
SKU: 3530-1X1.0DP
Product Code: POWC3530-1X1.0DP
SKU: 3530-1X1.0DP
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$104.67 Each
Ex Tax: $95.15
Box Quantity: 1Ex Tax: $95.15
Qty:
- OR -



