POWERCOIL BSW 3/4 X 10 - 1.0D 5PACK INSERT
POWERCOIL BSW 3/4 X 10 - 1.0D 5PACK INSERT
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Length | 0.75" |
| Material | SS304 |
| Thread | 3/4" |
| Thread pitch | 10tpi |
| Thread type | BSW |
| Type | Wire Thread |
Brand: POWERCOIL
Product Code: POWC3528-3/4X1.0DP
SKU: 3528-3/4X1.0DP
Product Code: POWC3528-3/4X1.0DP
SKU: 3528-3/4X1.0DP
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$78.58 Each
Ex Tax: $71.44
Box Quantity: 1Ex Tax: $71.44
Qty:
- OR -



