POWERCOIL - M 24 X 3.0 THREAD REPAIR KIT
RECOIL THREAD REPAIR KIT M24-3
| Diameter in mm | 24.00mm |
| Hole size | 25mm |
| Length | 36.00mm |
| Material | SS316 |
| Thread | M24 |
| Thread pitch | 3mm |
| Thread type | Metric |
| Type | Wire Thread |
Brand: POWERCOIL
Product Code: POWC3520-24.00K
SKU: 3520-24.00K
Product Code: POWC3520-24.00K
SKU: 3520-24.00K
All Stores Availability:
6 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,325.93 Each
Ex Tax: $1,205.39
Box Quantity: 1Ex Tax: $1,205.39
Qty:
- OR -



